Naši zákazníci

Syrris je hrdý na to mít velkou zákaznickou základnu, včetně naprosté většiny velkých farmaceutických společností, akademických institucí, výzkumných ústavů a biotechnologických společností ve více než 40 zemích po celém světě.

K zákazníkům firmy Syrris patří společnosti Pfizer, GlaxoSmithKline, Roche, Merck, Arena, Abbott, Biogen, Johnson&Johnson, Amgen, Teijin Pharma, Chugai, Vertex, Torrent, Loreal, International Flavors and Fragrances, Burnham Institute, Oxfordská Univerzita, Moskevská Státní Univerzita, Technická Univerzita Vídeň, Univerzita Zhejiang, MIT, Univerzita Centrální Florida, Celgene a mnoho mnoho dalších.…

Vedoucí firma na trhu průtočné chemie

Pokrokové produkty pro průtočnou chemii firmy Syrris umožňují rychlé, čisté a bezpečné chemické reakce. Jsou ideální pro optimalizaci procesů.

Řady produktů pro průtokovou chemii jsou: řada Asia, která v roce 2012 získala cenu R&D100 Award, je nejpokročilejší a nejlépe ovladatelný systém dostupný na trhu; řada Asia, plně automatizovaný průtočný systém a FRX, modulový systém průtočné chemie. Řada Asia obsahuje vysokotlakou, plynulou a vysoce chemicky kompatibilní čerpadlo pro průtočnou chemii.

Tyto produkty pro průtočnou chemii zpřístupňují vzrušující možnosti pro integrování tradičně oddělených procesů a zvýšení rychlosti výzkumu a vývoje.

Procesní reaktory s nejlepším poměrem cena – výkon na světě

Vyrábíme dvě řady vsádkových reaktorů – Globe a Atlas. Globe je duplikovaný reaktorový systém, který šetří čas, místo a peníze tím, že je možné používat nádoby od 50ml do 5l pořád se stejným víkem, termostatem, svorkou a stojanem. Atlas je řada revolučních modulových produktů, která nabízí manuální nebo automatizované ovládání jedné nebo více reakcí současně ve viálkách, duplikovaných reaktorech nebo baňkách v objemech od µl do 5l.

Syrris také nabízí systémy Reactor Master, které umožňují automatizaci duplikovaných reaktorových systémů a reaktorových systémů na míru (pro objemy až 250l, vysoké teploty a tlaky, různé materiály a jiné charakteristiky dle zadání) od jiných výrobců.

V produktové řadě firmy Syrris je také pokrokový software Medstere pro navrhování alternativních biologicky aktivních látek. Je navržen speciálně pro chemii léčiv. Zkracuje cykly optimalizace a navrhuje tisíce běžných i méně běžných alternativ ke známé struktuře.

 

Pro více informací ohledně produktů firmy Syrris nás kontaktujte