O společnosti Syrris

Syrris je světovou špičkou v tvorbě vysoce kvalitních pokrokových produktů pro chemické inženýry a pro chemické výzkumníky.

Od svého vzniku v roce 2001 se společnost Syrris každým rokem rozrůstala a v současnosti jsou její produkty ve stovkách chemických společností a výzkumných institucí po celém světě (včetně 20 největších farmaceutických společností).

Sídlo firmy se nachází v Ryostonu UK (poblíž Cambrige), pobočky jsou v USA, Japonsku, Indii a Brazílii a přes 40 distributorů rozprostřených po celém světě poskytuje technickou podporu.

Syrris si především zakládá na navrhování, vývoji a prodeji automatizovaných produktů s jednoduchou obsluhou pro chemiky ve farmacii, akademickém sektoru, petrochemickém průmyslu atd.

Tyto variabilní produkty pokrývají široké spektrum aplikací od syntézy, procesní optimalizace a analýzy reakcí až po krystalizaci, kalorimetrii a mnoho dalších. Produkty Syrris se dělí na dvě hlavní větve: Vsádkové reaktory a Průtočné reaktory.

Vedoucí firma na trhu průtočné chemie

Pokrokové produkty pro průtočnou chemii firmy Syrris umožňují rychlé, čisté a bezpečné chemické reakce. Jsou ideální pro optimalizaci procesů.

Řady produktů pro průtokovou chemii jsou: řada Asia, která v roce 2012 získala cenu R&D100 Award, je nejpokročilejší a nejlépe ovladatelný systém dostupný na trhu; řada Asia je, plně automatizovaný průtočný systém a obsahuje vysokotlakou, plynulou a vysoce chemicky kompatibilní pumpu pro průtočnou chemii.

Tyto produkty pro průtočnou chemii zpřístupňují vzrušující možnosti pro integrování tradičně oddělených procesů a zvýšení rychlosti výzkumu a vývoje.

Procesní reaktory s nejlepším poměrem cena – výkon na světě

Vyrábíme dvě řady vsádkových reaktorů – Orb a Atlas. Orb je duplikovaný reaktorový systém, který šetří čas, místo a peníze tím, že je možné používat nádoby od 100ml do 10l pořád se stejnou základnou. Atlas je řada revolučních modulových produktů, která nabízí manuální nebo automatizované ovládání jedné nebo více reakcí současně ve viálkách, duplikovaných reaktorech nebo baňkách v objemech od µl do 5l.

Syrris také nabízí systémy pro Scale-up, systém Orb Pilot, který umožňují pracovat s objemy až do 50 L a stále si zachovat modulární vlastnosti menších reaktorů.

 

Pro více informací ohledně produktů firmy Syrris nás kontaktujte