O společnosti Syrris

Syrris je světovou špičkou v tvorbě vysoce kvalitních pokrokových produktů pro chemické inženýry a pro chemické výzkumníky.

Od svého vzniku v roce 2001 se společnost Syrris každým rokem rozrůstala a v současnosti jsou její produkty ve stovkách chemických společností a výzkumných institucí po celém světě (včetně 20 největších farmaceutických společností).

Pozadí

Sídlo firmy se nachází v Ryostonu UK (poblíž Cambrige), pobočky jsou v USA, Japonsku, Indii a Brazílii a přes 30 distributorů rozprostřených po celém světě poskytuje technickou podporu.

Syrris si především zakládá na navrhování, vývoji a prodeji automatizovaných produktů s jednoduchou obsluhou pro chemiky ve farmacii, akademickém sektoru, petrochemickém průmyslu atd.

Tyto variabilní produkty pokrývají široké spektrum aplikací od syntézy, procesní optimalizace a analýzy reakcí až po krystalizaci, kalorimetrii a mnoho dalších. Produkty Syrris se dělí na dvě hlavní větve: Vsádkové reaktory a Průtočné reaktory.

Vedoucí firma na trhu průtočné chemie

Pokrokové produkty pro průtočnou chemii firmy Syrris umožňují rychlé, čisté a bezpečné chemické reakce. Jsou ideální pro optimalizaci procesů.

Řady produktů pro průtokovou chemii jsou: řada Asia, která v roce 2012 získala cenu R&D100 Award, je nejpokročilejší a nejlépe ovladatelný systém dostupný na trhu; řada Asia, plně automatizovaný průtočný systém a FRX, modulový systém průtočné chemie. Řada Asia obsahuje vysokotlakou, plynulou a vysoce chemicky kompatibilní čerpadlo pro průtočnou chemii.

Tyto produkty pro průtočnou chemii zpřístupňují vzrušující možnosti pro integrování tradičně oddělených procesů a zvýšení rychlosti výzkumu a vývoje.

Procesní reaktory s nejlepším poměrem cena – výkon na světě

Vyrábíme dvě řady vsádkových reaktorů – Globe a Atlas. Globe je duplikovaný reaktorový systém, který šetří čas, místo a peníze tím, že je možné používat nádoby od 50ml do 5l pořád se stejným víkem, termostatem, svorkou a stojanem. Atlas je řada revolučních modulových produktů, která nabízí manuální nebo automatizované ovládání jedné nebo více reakcí současně ve viálkách, duplikovaných reaktorech nebo baňkách v objemech od µl do 5l.

Syrris také nabízí systémy Reactor Master, které umožňují automatizaci duplikovaných reaktorových systémů a reaktorových systémů na míru (pro objemy až 250l, vysoké teploty a tlaky, různé materiály a jiné charakteristiky dle zadání) od jiných výrobců.

V produktové řadě firmy Syrris je také pokrokový software Medstere pro navrhování alternativních biologicky aktivních látek. Je navržen speciálně pro chemii léčiv. Zkracuje cykly optimalizace a navrhuje tisíce běžných i méně běžných alternativ ke známé struktuře.

 

Pro více informací ohledně produktů firmy Syrris nás kontaktujte